© Copyright Autofolie-VM.cz. Všechna práva vyhrazena. Obsah webových stránek Autofolie-VM.cz podléhá ochraně autorských práv a ostatním zákonům na ochranu.

Podpořte nás na


Automobilové folie od naši společnosti
Máme dlouhodobé zkušenosti s aplikací folií bez demontáže oken - žádné rozebírání výplní dveří a tak podobně s čímž se samozřejmě snižuje doba montáže na pár hodin s perfektním výsledkem. Naše folie Global snižuji teplotu interiéru na přímém slunci v řádu desítek °C, zabraňují vniknutí UV záření o 99%, snižují nebezpečí krádeže a naopak zvyšují Vaše soukromí ve voze. A to vše za bezkonkurenční cenu s ATESTEM!

Autofolie

Nabízíme bezpečnostní i protisluneční zabarvené automobilové folie schválené Ministerstvem dopravy a spojů České republiky. Autofolie Global jsou vyráběny novými supermoderními technologiemi „Antistatik" a „Supershrink", které zabezpečují snadnější tvarovatelnost folie a nevyvíjí statickou elektřinu. Těmito vlastnostmi usnadňují práci instalačnímu technikovi a zároveň zajišťují vyšší kvalitu instalace folií. Většina automobilových folií Global je dvouvrstvá o síle 1,5 mil (0,04 mm), jsou pokovené nebo barvené, výrobce se snaží být vždy o krok před konkurencí, což dokládá i jeho poslední patentovaná technologie, která zaručuje dlouhodobou stálobarevnost polyesteru a minimalizuje šisování folie vlivem slunečního záření.

Osvědčení o schválení technické způsobilosti typu výstroje a součástí vozidel č. AEST 8SD 3206.

Mezi automobilovými foliemi nabízíme i nové supermoderní keramické folie, které zaručují stálost barvy a prakticky vylučují jejich šisování.


Použití SDI folií na autoskla

Na okna automobilů, světlejší protisluneční folie s prostupem světla 70% a více a bezpečnostní folie je možno použít i na přední boční skla (možno instalovat všude kromě předního okna) ostatní schválené automobilové folie s menší prostupností světla než 70% jsou určeny k instalaci na zadní okna a zadní boční okna automobilů. Na všechna upravená skla musí technik nalepit homologační štítek s číslem atestu, prostupem světla a označením výrobce. Majitel vozidla musí obdržet od instalační firmy osvědčení – Certifikát odborné instalace okenní folie. Možnost dodatečné instalace.


Výhody SDI folií

Protisluneční autofolie - odráží sluneční paprsky a zadržují škodlivé UV záření, tím zamezují přehřívání i blednutí (šisování) interiéru a dodávají řidiči i ostatním cestujícím příjemný pocit i soukromí.

Bezpečnostní autofolie - je účinnou ochranou před zloději, zadržuje UV záření a tím zmírňuje blednutí (šisování) interiéru. Zabraňují nebezpečným úrazům při vysypání skel.


Záruky SDI folií

Při odborné instalaci provedené oprávněnou montážní firmou je záruka 3 - 5 let, dle typu folie. Pozor na levné náhražky, které nejen že nejsou schválené MDS, ale navíc jsou nekvalitní a nesplňují očekávané vlastnosti.


Přibližné možnosti zatmavení